Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.
       

VŠE O NÁKUPU » Doprava
DODACÍ A PLATEBNÍ PODMÍNKY

Všechno zboží máme skladem. Objednané zboží odesíláme většinou do 24 hodin od obdržení objednávky (dobírka) či přijetí platby na účet (platba předem na účet).

 

Doprava přepravní společností IN TIME až do domu.

 


Intime.cz

Výhody - objednávka do 2499 Kč včetně DPH

platba předem na účet – 100 Kč

- balík je doručen do druhého dne od podání!!!

platba dobírkou – 120 Kč

- balík je doručen do druhého dne od podání!!! Při převzetí můžete platit hotově nebo kartou.

Výhody - objednávka nad 2500 včetně DPH

ZDARMA

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Balíky na Slovensko zasíláme pouze DPD a to na dobírku za jednotnou cenu 340 Kč. Nevztahuje se na ně poštovné zdarma, z důvodu vysokých zasílacích nákladů.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Objednané zboží lze zaplatit:

- převodem na účet (výhodou je nižší poštovné). V potvrzení objednávky máte částku k zaplacení, číslo účtu i variabilní symbol. Nejpozději do 24 hodin po připsání platby na účet odesíláme balíček.

- dobírkou (vyšší poštovné)

 


Pokud nám náhodou něco chybí ( stává se to jen velmi výjimečně), informujeme Vás a domluvíme se na dodání individuálně.

  

Reklamační řád

POKUD MÁTE NĚJAKÝ PROBLÉM S BALÍKEM, OZVĚTE SE NA MAIL klimpe@klimpe.cz - TADY VÁM POMŮŽEME PROBLÉM VYŘEŠIT K VAŠÍ SPOKOJENOSTI.


Na vyřízení reklamace máme ze zákona 30 dní, ale vždycky se snažíme vyjít vám vstříc a reklamaci vyřídit v co nejkratší době.


Do 14 dnů od převzetí balíčku můžete nakoupené a neporušené zboží vrátit a budou vám vráceny peníze. Nezasílejte nikdy zboží na DOBÍRKU, ale doporučeně Českou poštou a nezapomeňte uvést číslo účtu kam chcete vrátit peníze.

Peníze za vrácené zboží a dopravné Vám budou vráceny do 14 dnů od obdržení vráceného zboží.

Vrácení výrobku provádíte na své vlastní náklady.

PODROBNÝ REKLAMAČNÍ ŘÁD NAJDETE ZDE.

NEVYZVEDNUTÍ OBJEDNANÉ ZÁSILKY

Kupující má povinnost objednanou zásilku převzít. Při nepřevzetí je povinen uhradit náklady na zbytečné doručování balíku a dále náklady spojené s vyskladněním a znovunaskladněním jeho objednávky.
Tyto náklady mu budou sděleny neprodleně po obdržení nevyzvednutého balíku zpět na sklad prodejce.

Balné si neúčtujeme.