DODACÍ PODMÍNKY
DODACÍ A PLATEBNÍ PODMÍNKY

Objednané zboží odesíláme do týdne od obdržení objednávky (dobírka) či přijetí platby na účet (platba předem na účet).

 

Doprava přepravní společností IN TIME až do domu nebo do Poštomatů.

 


Intime.cz

Výhody - objednávka do 2999 Kč včetně DPH

platba předem na účet – 100 Kč

- balík je doručen do druhého dne od podání!!!

platba dobírkou – 120 Kč

- balík je doručen do druhého dne od podání!!! Při převzetí můžete platit hotově nebo kartou.

Výhody - objednávka nad 3000 včetně DPH

ZDARMA

 

 

 

 

 

POŠTOMATY

Společnost IN TIME kromě klasických „home-delivery“ produktů nabízí také doručování zásilekdo sítě samoobslužných boxů InPost Poštomat.

Tato síť pokrývá celou Českou republiku a Slovenskou republiku a stále se rozšiřujedo dalších měst. Výhodou tohoto způsobu doručení je především časová nezávislost na kurýrovi, kterýby zásilku standardně doručoval na adresu příjemce.

 

V tomto případě kurýr doručí zásilku dovybraného Poštomatu a příjemce zásilky obdrží SMS o možnost jejího vyzvednut. Případnédoběrečné může příjemce zaplatit přímo v Poštomatu platební kartou.

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Balíky na Slovensko zasíláme pouze PPL a to na dobírku za jednotnou cenu 340 Kč. Nevztahuje se na ně poštovné zdarma, z důvodu vysokých zasílacích nákladů.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Objednané zboží lze zaplatit:

- převodem na účet (výhodou je nižší poštovné. V potvrzení objednávky máte částku k zaplacení, číslo účtu i variabilní symbol. Nejpozději do 14 dní po připsání platby na účet odesíláme balíček. Většinou však odesíláme do týdne.)

- dobírkou (vyšší poštovné)

 

Pokud máme všechno zboží z Vaší objednávky na skladě, odesíláme balíček ihned, nejpozději do týdne.
Pokud nám náhodou něco chybí (občas se stává u méně prodávaných tlouštěk pedigu či u některých den), informujeme Vás a domluvíme se na dodání individuálně.

  

Reklamační řád

POKUD MÁTE NĚJAKÝ PROBLÉM S BALÍKEM, OZVĚTE SE NA MAIL aja@kosiky.cz - TADY VÁM POMŮŽEME PROBLÉM VYŘEŠIT K VAŠÍ SPOKOJENOSTI.


Na vyřízení reklamace máme ze zákona 30 dní, ale vždycky se snažíme vyjít vám vstříc a reklamaci vyřídit v co nejkratší době.


Do 14 dnů od převzetí balíčku můžete nakoupené a neporušené zboží vrátit a budou vám vráceny peníze. Nezasílejte nikdy zboží na DOBÍRKU, ale doporučeně Českou poštou a nezapomeňte uvést číslo účtu kam chcete vrátit peníze.

Peníze za vrácené zboží a dopravné Vám budou vráceny do 14 dnů od obdržení vráceného zboží.

Vrácení výrobku provádíte na své vlastní náklady.

PODROBNÝ REKLAMAČNÍ ŘÁD NAJDETE ZDE.

NEVYZVEDNUTÍ OBJEDNANÉ ZÁSILKY

Kupující má povinnost objednanou zásilku převzít. Při nepřevzetí je povinen uhradit náklady na zbytečné doručování balíku a dále náklady spojené s vyskladněním a znovunaskladněním jeho objednávky.
Tyto náklady mu budou sděleny neprodleně po obdržení nevyzvednutého balíku zpět na sklad prodejce.

Balné si neúčtujeme.